محل تبلیغات شما

معرفی کتاب:

در جستجوی الگوی سبک زندگی از سیره رضوی

(( پیرامون سبک زندگی به عنوان یک مبحث مهم از مباحث جامعه شناسی متأخر، مطالعات  مختلفی در ایران صورت گرفته است. در تمامی پژوهشها آنچه به عنوان نقطه اشتراک قابل  مشاهده است،تلاش برای امتزاج مبانی نظری علمی با محتوای استخراج شده از متون دینی است؛ لذا کتاب پیش رو با هدف تلاش برای نزدیک شدن به گفتمان علمی نگاشته شده است که شاید این امکان را فراهم سازد، علاوه بر مخاطب مذهبی نیاز ارائه محتوا به بخشی از مخاطبان با سلائق فکری مختلف را برآورده سازد. وجه تمایز آن نسبت به سایر آثار مشابه- با عنوان سیره، روش یا سبک زندگی امام رضا(ع) - اتخاذ رویکردی برون دینی است که با هدف ارائه نظام معنایی سازنده یک سبک زندگی شیعی، حول ایده ال تایپی»به نام مؤمن» صورت گرفته است وخروجی آن برساخت الگوی مثالی» خواهد بود که هر مؤمن خوانش خاص خود  را از آن خواهد داشت.))

شماره تماس سفارش کتاب: 
09358632577

آدرس تلگرامی

ketabemamreza@

دوستان عزیز 
برای رساندن این کتاب به دست مخاطب علاقمندش، به کمک و حمایت شما نیاز دارم. متآسفانه علیرغم پیگیری هایی که داشتم نه از سوی آستان قدس رضوی و نه هیچ کدام از کسانی که در این زمینه امکانی داشتند؛ حمایتی صورت نگرفت. در خواست من از شما این است که به بهانه ایام ولادت امام رضا علیه السلام کتاب را به کسانی که علاقمند به موضوع زندگی امامان شیعه هستند معرفی کنید.

قصه ی من در صافی صفا

نگاهی به اجلاس بین المللی اربعین در نجف و کربلاء؛ ایده ای قابل تقدیر اما نیازمند بازنگری

مصاحبه با ایکنا(در مورد کتاب در جستجوی الگوی سبک زندگی از سیره رضوی)

زندگی ,سبک ,کتاب ,صورت ,رضوی ,هدف ,سبک زندگی ,است که ,گرفته است ,به عنوان ,امام رضا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها